Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Podnikání

Juta podporuje charitativní organizace ve Dvoře Králové. Letos mezi sebou zaměstnanci vybrali 150 000 Kč

anonymně / 1.03.2018, Dvůr Králové nad Labem
V pořadí čtvrtá Tříkrálová sbírka proběhla ve dvorských závodech společnosti JUTA a stala se tak již tradicí. Mezi zaměstnanci Juty se opět zvedla vlna solidarity a kdo mohl, daroval větší, či menší finanční částku. Celkem 150 000 Kč bylo rozděleno mezi Farní charitu, Diakonii ČCE, Královédvorskou Arniku a Misericordia, o.p.s.
 

Chtěli bychom tímto všem zaměstnancům upřímně poděkovat. Projevení velké solidarity nám potvrzuje, že i přes občasné pochybnosti o nezájem ze strany veřejnosti, potkáváme skvělé lidi, kterým není osud těch druhých lhostejný. Pan Hlavatý, generální ředitel JUTA a.s., pozval zástupce čtyř dvorských organizací na slavnostní předání finanční částky ve výši 150.000 Kč. Ta byla rozdělena mezi následující neziskové subjekty: Farní charitu, Diakonii, Misericordii a Královédvorskou Arniku.

Na setkání s vedením a několika zaměstnanci, kteří darovali překvapivě vysoké částky, panovala velmi příjemná atmosféra. Po neformálním projevu pana Hlavatého se všichni vzájemně shodli, že "malé velké problémy" máme všichni a je dobře, že na ně nejsme sami. Jeho věta: "Máme štěstí, že můžeme být na straně dárců", je motivující pro nás všechny.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

Informace o jednotlivých charitativních organizacích získáte na jjejich stránkách zde pod odkazy, nebo v souvisejících článcích na našem portále níže. 

Farní charita Dvůr Králové nad Labem

Diakonie ČCE, středisko Dvůr Králové nad Labem

Misericordia, o.p.s.

Královédvorská Arnika, z.s.

 

Související články
Sbírka mezi zaměstnanci JUTA, a.s, vynesla letos místním neziskovkám 110 tisíc Kč
Znáte nás? Aneb Královédvorská Arnika se představuje
Královédvorská Arnika v červenci
V neděli 9. října 2016 slaví své 25. narozeniny královédvorská Diakonie. Zajišťuje služby pro seniory ve Dvoře Králové a 20 okolních obcích.
Královédvorská Arnika slaví 15 let. Přinášíme Vám rozhovor se zakladatelkou Janou Štěpánovou

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1535x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí