Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Neziskovky

Na vernisáži Dne krásy v Hradci Králové byl představen i kalendář

Redakce / 23.10.2019, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Ve středu 16. října 2019 jsme společně s některými našimi klienty a vámi zahájili vernisáží výstavu Dne krásy na Krajském úřadě v Hradci Králové. Na vernisáži se sešlo mnoho lidí z různých koutů naší republiky.
 

FOTOGALERIE - Vernisáž Dne krásy

Celé odpoledne se neslo ve slavnostním duchu, který doplňovaly se svým hudebním vystoupením slečny Pešková a Fialová, studující na místní Univerzitě Hradec Králové. 
Při této příležitost jsme všem, kteří se podíleli na realizaci, mohli poděkovat. Součástí vernisáže byl také křest kalendáře Dne krásy na rok 2020, ve kterém naleznete akce naplánované naším Domovem důchodců. Většina našich uživatelů byla na podobné akci prvně, tak si to také patřičně užívali. 
Celou vernisáž následně zahájil náměstek hejtmana pan Ing. Vladimír Derner, který zaštiťoval celou akci. Na závěr proběhla i tombola o hodnotné ceny pro ty, kteří si náš kalendář na místě zakoupili. Děkujeme všem Ježíškovým vnoučatům, sponzorům, podporovatelům a v neposlední řadě našim uživatelům, bez kterých by něco podobného nemohlo vzniknout. Celou výstavu si na půdě Krajského úřadu v Hradci Králové můžete prohlédnout do 8. 11. 2019. 
Pokud by byl zájem o zakoupení kalendáře je to možné u nás v Domově nebo zaslat na dobírku. Cena kalendáře je 299 Kč. 

Mgr. Josef Šimek 
sociální pracovník

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

Související články
Promyšleným nákupem jednoho dárku můžete potěšit hned několik lidí

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1102x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět