Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > karate

Krajské přebory karatistů ve sportovní hale Strž

Redakce, Petr Kocmánek / 3.11.2010
Poslední říjnovou neděli pořádal královédvorský oddíl karate ve sportovní hale ve Strži krajské přebory mládeže a pohár dospělých.
 

Soutěže se zúčastnilo 120 karatistů z královéhradeckého a pardubického kraje, kteří přijeli, aby se v mládežnických kategoriích utkali o nominační místa pro postup na prosincové Mistrovství ČR. Dospělí zase soutěžili o body do krajského žebříčku, na jehož základě je jednou ročně vyhodnocen  nejúspěšnější krajský závodník.

Soutěže se účastnili i nejmladší členové dvorského oddílu(Klust, Pacák, Palán, Polášková, Radetskyy, Rajzner, Šamko, Šamková, Teodoridis), aby si v domácím prostředí na vlastní kůži vyzkoušeli atmosféru na závodech. Počáteční nadšení vystřídala nervozita, která byla znát na jejich výkonech. Nicméně na prvních závodech se hned nezískávají zlaté medaile, důležité je odhodlání tvrdě pracovat na neustálém zlepšování.

Jejich starší a zkušenější kolegové se snažili jim ukázat cestu, kterou se lze ubírat. V kata získala stříbro Šedivá, bronz pak Janečková a Shamshieva. Kumite přineslo do oddílové sbírky jediné zlato, které vybojovala Kristýna Drápalíková, stříbro přidali Dostál, Šedivá, Janečková a družstvo dorostenek, bronzem  pak oddílovou statistiku doplnili Hrnčíř, Pilař, Tázlar a Shamshieva.

V kategoriích dospělých byla nejúspěšnější Petra Punnerová se dvěma stříbry a jedním bronzem, následována 2x bronzovou Lenkou Texlovou  a stříbrným Pepíkem Sýkorou. Dospěláci tak ukázali, že i při plnění náročných pořadatelských povinností lze podat výborný výkon při reprezentaci mateřského oddílu.

Závěrem bych rád poděkoval partnerům, kteří podpořili soutěž ať už finančně, či materiálně: Město Dvůr Králové, Královéhradecký kraj, Autodílny Šorm, Mezinárodní autodoprava a zasilatelství Rodos, firma Grey Horní Dehtov a Restaurace Stará radnice.

 

 

 
 
Přečteno 12x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí
5.01.2019 09:00 - 31.12.2020 17:00
Expozice textilního tisku (stálá výstava)
9.11.2020 10:00 - 13.12.2020 00:00
Nostalgické Vánoce 2020