Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > karate

O pohár starosty Ústí nad Orlicí

Redakce, Petr Kocmánek / 16.11.2009
O pohár starosty Ústí nad Orlicí
 

Poslední prověrkou před nadcházejícím prosincovým Mistrovstvím ČR byla soutěž O pohár starosty města Ústí nad Orlicí, která se konala v sobotu 14.11. ve sportovní hale SOŠ textilní. Do soutěže se přihlásilo 150 závodníků ze 24 oddílů ČR a díky hladkému průběhu skončila před 18 hodinou. Za královédvorský oddíl rozhodovala Michaela Kazdová a celou soutěž řídil jako hlavní rozhodčí Petr Kocmánek.

V soutěži kata se nejdále probojoval Matěj Kopecký se Simonou Šedivou, kteří obsadili shodně 3. místa, Martina Janečková skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě.

Do soutěže jednotlivců nastoupilo všichni dvoráci. Matěj Kopecký podlehl až ve finále svému tradičnímu rivalovi Tesařovi z pořádajícího klubu. Simona Šedivá, které závodnice z hradeckého Spartaku oplatila porážku z finále nedávného krajského přeboru, skončila rovněž druhá. Martina Janečková obsadila také druhé místo, ve finále se utkala se závodnicí z Prahy a Michaela Glosová, taktéž druhá, podlehla soupeřce z Letohradu. Bronzové medaile přidali Kristýna Drápalíková, Pavel Pilař a Martin Tázlar. Na 4. místě ve starších žácích skončil Jaroslav Erben.

Do soutěže týmů za královédvorský oddíl nastoupily všechny dívky, družstvo ve složení Šedivá, Janečková, Drápalíková zvítězilo v kvalifikaci nad Letohradem a ve finále si poradilo s domácím oddílem, ve kterém hostovala i naše Glosová. Žáci ve složení Kopecký, Erben, Tázlar skončili už v 1. kole bez možnosti se poprat o lepší umístění.

Výsledky ukázaly rezervy, které je ještě potřeba doladit během 3 týdnů, které zbývají do vrcholu sezóny, Mistrovství ČR, čemuž by měla pomoci i účast na semináři kumite v Bruntále pod vedením několikanásobného medailisty z mistrovství Evropy a světa, Klaudia Farmadína ze Slovenska.

 

 

 
 
Přečteno 13x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí
5.01.2019 09:00 - 31.12.2020 17:00
Expozice textilního tisku (stálá výstava)
9.11.2020 10:00 - 13.12.2020 00:00
Nostalgické Vánoce 2020