Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

III. ročník Memoriálu Karla Diviše v krasobruslení

Redakce / 10.12.2015
V sobotu 7. listopadu 2015 se na ledě zimního stadionu ve Dvoře Králové nad Labem konal 3. ročník Memoriálu Karla Diviše. Medailové úspěchy zaznamenal i královédvorský krasobrulařský klub: Karolína Křížová (2. místo v kategorii Cvrček C1), Tina Vovsová (3. místo v kategorii Cvrček C1) a Alexander Paták (2. místo v kat. mladší žáci B).
 
 

V sobotu 7. listopadu 2015 se na ledě zimního stadionu ve Dvoře Králové nad Labem konal 3. ročník Memoriálu Karla Diviše. Medailové úspěchy zaznamenal i královédvorský krasobrulařský klub: Karolína Křížová (2. místo v kategorii Cvrček C1), Tina Vovsová (3. místo v kategorii Cvrček C1) a Alexander Paták (2. místo v kat. mladší žáci B). 

Nicméně vydařené a nadějné výkony předvedly všechny děti našeho klubu: Andrea Sommerová, Klára Pešková, Anna Sedláčková, Natálie Hrubá, Sára Slavíčková (krásné 4. místo v pohárové kategorii!), Adéla Sedláčková, Veronika Friedová, Šárka Petružálková, Iva Krejcarová, Katka Bednářová, Vanda Vovsová, Hana Šejblová, Patricie Petružálková, Tereza Straková, Barbora Kejzarová, Karolína Semeniuková. 

  

Pro většinu našich členů to byl první závod v sezóně, některým se soutěž vydařila více, některým méně, ale všichni jsou odhodláni poctivě a vytrvale trénovat. Věří, že na Vánočním závodě, který se koná opět ve Dvře Králové v sobotu 19. prosince (od 7:00 do 20:00 hod.) se každý o nějaké to místo posune výše. 

Den poté, v neděli 20. prosince, si přijďte zabruslit i vy od 13:30 do 15:30 v rámci akce „Vánoce na ledě”! 

  

JUDr. Michaela Koblasová 

Krasobruslařský klub Dvůr Králové n. L.

 

Související články
Kurzy bruslení pro dospělé nebo skoro dospělé 2015/2016
Mrazivé počasí přeje ledu - na rybníku, asfaltovém hřišti i venkovním ateliéru
Štěpán Břeň a Andrea Sommerová se stali přeborníky Královéhradeckého kraje v krasobruslení!
Připomeňte si pohádku Ať žijí duchové v podání Krasobruslařského klubu a přijďte se podívat na tréninky
Trenérka Michaela Koblasová je zakladatelkou celorepublikového projektu Bruslička. V březnu se ve Dvoře koná jeho velké finále

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 104x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí